Ogłoszenia parafialne, 05.07.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 14. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 05.07.2020 r.

  • Bóg zapłać Paniom o Panom z rejonu 50. za posprzątanie kościoła oraz parkingu i złożoną ofiarę w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 51.,
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
    w środę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
    w sobotę – wspomnienie św. Benedykta, opata, patrona Europy
  • Za zgodą metropolity krakowskiego abp Marka Jędraszewskiego składka z dzisiejszej niedzieli zostanie przeznaczona na pomoc naszym parafianom poszkodowanym podczas gradobicia. Zachęcamy do ofiarności, aby wesprzeć mieszkańców w tej trudnej sytuacji. Zebrane pieniądze przekażemy sołectwom na ręce sołtys Podłęża Pani Wandzie Szybińskiej
  • Dziękujemy Panu Stanisławowi i Tomaszowi Buczkom za wykoszenie trawy i zgrabienie liści wokół kościoła.