Ogłoszenia parafialne 05 03.2023

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

5 marca 2023

 

1.Dziś w Pierwszą Niedziela miesiąca po każdej Mszy świętej wspólna Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 10 za sprzątanie i złożoną ofiarę w wysokości 330 zł na utrzymanie kościoła. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 11; P. Teresa Pilch , Podłęże, od P. Kubackich do P. Barnatów.

3.W środę, 8 marca, podczas Mszy Świętej wieczornej i Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w szczególny sposób polecimy Bogu i Matce Najświętszej wszystkie kobiety z naszej wspólnoty parafialnej, które serdecznie zapraszam w tym dniu do naszego kościoła.

4.Przypominamy, że w naszym kościele Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 1615 i po Mszy wieczornej, a w Niedziele o godz. 1600 Gorzkie Żale. Wszystkich zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.

5.W przyszłą niedzielę Przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać dobrowolne ofiary na dalsze prace w naszej świątyni.

6.Za tydzień po Mszy świętej o godz. 1100 odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów kl. III przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej.

7.Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą od 19 – 22 marca i poprowadzi je  Ks. Andrzej Wciślak, Zastępca Dyrektora Wydziału Katechetycznego Archidiecezji Krakowskiej. Szczegółowy plan będzie podany za tydzień.

8.Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy zdrowia i Bożego pokoju.