Ogłoszenia parafialne 05.01.2014

W liturgii tego tygodnia wspominamy:
we poniedziałek – Uroczystość Objawienia Pańskiego

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 6. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy we wtorek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 7. – Barbara Golonka; Podłęże, ul. Kręta, tzw. Małe Osiedle
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie każdej Mszy św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszej parafii.
  • Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Na każdej Mszy św. poświecimy kredę, kadzidło i mirrę. Składka z tego dnia przeznaczona jest na misje. Po Mszy św. o godz. 11.00 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Szopkę i wręczenie nagród. Prosimy o modlitwę w intencji ks. bpa Romana Pindla, który w tym dniu będzie konsekrowany i obejmie diecezję Bielsko-Żywiecką.
  • Po jutrzejszej Mszy św. wieczornej młodzież ze scholi zaprasza na spotkanie opłatkowe dla rodziców i młodzieży działającej przy parafii.
  • Służba Liturgiczna Ołtarza zaprasza na Jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej parafii. Premiera odbędzie się za tydzień 12. stycznia w kościele o godz. 15.30. W przerwie pomiędzy aktami młodzież będzie zbierać dobrowolne ofiary, które zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych w wakacje.
  • Dyrekcja i Grono Pedagogiczne i uczniowie Szkoły Podstawowej w Podłężu serdecznie zapraszają wszystkich parafian na świąteczny program słowno-muzyczny, który odbędzie się 12.01.2014 r. o godz. 12.00 w sali gimnastycznej szkoły.
  • Za tydzień po Mszy św. wieczornej zapraszamy Chór Parafialny na spotkanie opłatkowe na plebanii.