Ogłoszenia parafialne, 04.11.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 31. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 04.11.2018 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 21. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 22., Alicja Łagowska, Podłęże, ul. Środkowa, od ul. Kolejowej do p. Augustyn
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w piątek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
    w sobotę – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • Radzie Parafialnej składamy serdeczne Bóg zapłać za kwestę w czasie Dnia Wszystkich Świętych.
  • W sobotę 10. listopada w kościele o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji Ojczyzny i tych, którzy walczyli w jej obronie. Po Eucharystii nastąpi poświęcenie pomnika pod szkołą.
  • Za tydzień przed i po każdej Mszy świętej przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Bóg zapłać.
  • W każdą sobotę miesiąca zaczynając od soboty 3. listopada na cmentarzu o godz. 8.30 czytamy wypominki cmentarne, a o godz. 9.00 będzie odprawiana Msza św. za dusze wypominane w wypominkach cmentarnych.