Ogłoszenia parafialne, 04.10.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 27. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 04.10.2020 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 2. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 450 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 3., Krzysztof Krupiński, Podłęże, ul. Wielicka od p. Grelów do p. Mierzyńskich
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
    w środę – wspomnienie NMP Różańcowej
    w piątek – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • Dziś na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci z klas III, przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. Na Mszy świętej poświęcenie i rozdanie różańców.
  • W kolejną niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary z przeznaczeniem na dalsze wykańczanie pomieszczeń w nowej części kościoła. Bóg zapłać
  • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. W tym tygodniu kwiaty do kościoła ufundowały Róże Różańcowe. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 27. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 04.10.2020 r.

·        Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 2. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości

W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów

·        W liturgii tego tygodnia wspominamy:

w poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

w środę – wspomnienie NMP Różańcowej

w piątek – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

·        Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.

·        Dziś na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci z klas III, przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. Na Mszy świętej poświęcenie i rozdanie różańców.

·        W kolejną niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary z przeznaczeniem na dalsze wykańczanie pomieszczeń w nowej części kościoła. Bóg zapłać

·        Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.