Ogłoszenia parafialne, 04.10.2015 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 27. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 04.10.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 39. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 40. – Edward Grochot, Podłęże, Balachówka, od p. Grochot do p. Żaków
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  w środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  w piątek – Święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.00 uroczyste Nabożeństwo Różańcowe z procesją do pięciu ołtarzy, będziemy rozważać Tajemnice Bolesne. Po procesji Msza św. wieczorna bez Adoracji. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele. Po Mszy św. o godz. 11.00 rejon nr 40 wraz z rejonowym Panem Markiem Nosalem przyjmie relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
 • W środę 7 października na Mszę św. wieczorną zapraszamy Rodziców i dzieci klas 3 przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Na Mszy świętej poświęcenie i rozdanie różańców.
 • Z racji drugiej soboty miesiąca, 10 października zapraszamy na Mszę świętą o godz. 17.00 w czasie której przy relikwiach Św. Jana Pawła II, Patrona Rodzin, będziemy modlić się w intencji kobiet w stanie błogosławionym oraz małżonków pragnących narodzin dziecka.
 • W przyszłą niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • Za tydzień po Mszy św. wieczornej zapraszamy na koncert w wykonaniu mołdawskiego artysty Dumitru Harea, który będzie grał na fletni Pana.
 • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.