Ogłoszenia parafialne, 04.08.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 18. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 04.08.2019 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 1. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 2., Tadeusz Szybiński, Podłęże, ul. Wielicka od p. Augustynowiczów do p. Mielców
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  we wtorek – święto Przemienienia Pańskiego
  w czwartek – wspomnienie św. Dominika, prezbitera
  w piątek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy
  w sobotę – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu, składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszej parafii
 • Za tydzień Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na nową elewację naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.