Ogłoszenia parafialne, 04.03.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 3. NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 04.03.2018 r. 

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 47. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 48., Lucyna Śliwa, Zakrzów, Piaski
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszej parafii.
  • W dniu dzisiejszym Panie z Koła Caritas i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich rozprowadzają wielkanocne baranki w cenie 6 zł. Nadwyżki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na paczki dla najbiedniejszych z naszej parafii.
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Kazanie wygłosi ks. Marek Dąbek ze Staniątek. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej.
  • W kolejną niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • Przypominamy, że w kolejną niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Program rekolekcji  jest jeszcze dostępny w zakrystii lub na parafialnej stronie internetowej.