Ogłoszenia parafialne, 03.11.2019 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 31. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 03.11.2019 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 15. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 16., Władysław Bąk, Podłęże, ul. Wielicka lewa strona, od ul. Kolejowej do p. Bąk
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
    w sobotę – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • Radzie Parafialnej oraz wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać za kwestę w czasie Dnia Wszystkich Świętych
  • W każdą sobotę miesiąca zaczynając od soboty 9. listopada na cmentarzu o godz. 8.30 czytamy wypominki cmentarne, a o godz. 9.00 będzie odprawiana Msza św. za dusze wypominane w wypominkach cmentarnych.
  • Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji „Wypominek”. Nowe wypominki roczne będą odczytywane od niedzieli 10. listopada.