Ogłoszenia parafialne, 03.09.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 22. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 03.09.2017

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 21. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 22., Alicja Łagowska, Podłęże, ul. Środkowa, od ul. Kolejowej do p. Rainer
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w piątek – święto Narodzenia NMP
  w sobotę – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
 • W poniedziałek 1. września rozpoczęcie nowego roku szkolnego, Msza św. w naszym kościele o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież wraz z rodzicami, dyrekcję, nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz wszystkich pracowników szkół. Na czas całorocznej nauki życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego, łask i światła Ducha Świętego oraz stałej opieki patronów szkół.
 • W kolejną niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • Ponownie serdecznie zapraszamy na Mszę świętą dziękczynną w 1. rocznicę beatyfikacji bł. Władysława Bukowińskiego, 10 września o godz. 18.00 w Bazylice Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, którą odprawi ks. abp Marek Jędraszewski. Ks. dr Jan Nowak szczególnie zaprasza chór „Totus Tuus”.
 • W przyszłą niedzielę 10. września zapraszamy na uroczystą Mszę św. „dożynkową” o godz. 11.00. W tym roku o zewnętrzną oprawę uroczystości zadbają parafianie z Podłęża.
 • Informujemy, że uległy zmianie godziny kancelarii
  • po południu we wtorki i czwartki od godz. 15.30 do 16.30
  • w poniedziałek, piątek – poza pierwszym piątkiem i sobotę od godz. 8.00 do 9.00
  • we środę kancelaria nieczynna