Ogłoszenia parafialne, 03.07.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 14. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 03.07.2016

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 19. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 20., Bogdan Sowa, Podłęże, ul. Kolejowa, prawa strona
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
    w środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
    w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • W drugą sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. wieczorną w intencji kobiet w stanie błogosławionym i Rodzin pragnących dziecka.
  • Za tydzień Rada ds. modernizacji kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.