Ogłoszenia parafialne, 03.06.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 9. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 03.06.2018r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 57. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 58., Cecylia Łach, Zakrzowiec, od p. Myszków do p. Kleszczyńskich
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
    w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
  • W dniu dzisiejszym przypada pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia: „Najmilszy Jezu”.
  • W miesiącu czerwcu codziennie po wieczornej Mszy św. odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.