Ogłoszenia parafialne, 03.02.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 4. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 03.02.2019 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 35. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 36., Weronika Makuch, Podłęże, Trawniki, od p. Biernatów do p. Piskorz-Cioś
  • W tym tygodniu wspominamy
    we wtorek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
    w środę – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • Za tydzień 9. lutego w sobotę i 10. lutego w niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni z przeznaczeniem na ocieplenie całego kościoła, które planujemy rozpocząć w lipcu.
  • W poniedziałek 11 lutego 2019 r., w związku ze wspomnieniem Matki Bożej z Lourdes obchodzimy XXVII Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele uroczysta Msza św. dla chorych, samotnych, starszych o godz. 9.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu oraz Namaszczeniem Chorych i błogosławieństwem lourdzkim. Przed Mszą o godz. 8.30 możliwość spowiedzi. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie przy wspólnym stole, które przygotowały Panie z Zespołu Charytatywnego „Caritas”. Prosimy o przywiezienie osób chorych i starszych do kościoła na to spotkanie.
  • Dziękujemy Panu Andrzejowi Czumie i Panu Mieczysławowi Urychowi za wywiezienie złomu i szkła podczas wymiany okien.