Ogłoszenia parafialne, 03.01.2016

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ PO NARODZENIU PAŃSKIM, 03.01.2016

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 52 za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości 260 zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu nr 53, Pani Angelika Porębska, Zakrzowiec, od p. Porębskich do p. Targosz
  • W tym tygodniu wspominamy:bw środę – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie każdej Mszy św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na prace w naszej parafii.
  • W dniu dzisiejszym młodzież działająca przy parafii zaprasza na Jasełka pod tytułem „Dziecię nam się narodziło”. Przedstawienie odbędzie się w domu kultury w Zakrzowcu o godz. 18.00. Zapraszamy.
  • Dziś po Mszy świętej wieczornej zapraszamy Chór Parafialny oraz Strażaków na opłatek na plebanii.
  • W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. poświecimy kredę, kadzidło i mirrę.
  • 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli młodzież działająca przy parafii będzie rozprowadzać małe zestawy zawierające kredę, węgielek oraz kadzidło. Są one symbolem przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Serdecznie zachęcamy do zakupu zestawów, których całość kwoty zostanie przekazana na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych dzieci i młodzieży z naszej parafii.
  • W drugą sobotę miesiąca o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę świętą w intencji kobiet w stanie błogosławionym i Rodzin pragnących dziecka.
  • Informujemy, że 10 stycznia po Mszy świętej o godz. 11.00 w naszej parafii odbędzie się wspólne śpiewanie tradycyjnych polskich kolęd i pastorałek. Kolędowanie jest przygotowane przez scholę, chór „Totus Tuus” oraz dzieci ze szkoły podstawowej w Podłężu. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się we wspólne śpiewanie.
  • Schola i Liturgiczna Służba Ołtarza serdecznie dziękują za ciepłe przyjęcie podczas kolędowania ulicami naszej miejscowości. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na dofinansowanie rekolekcji dzieci i młodzieży z naszej parafii.