Ogłoszenia parafialne, 02.11.2014

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH, 02.11.2014

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 50. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 51. – Pani Joanna Kozioł, Zakrzów, ul. Węgrzecka, prawa strona
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa, odpust w Niepołomicach o godz. 18.00
 • Dziś Dzień Zaduszny oraz pierwsza niedziela miesiąca. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 11.00, o 15.00 na cmentarzu i o godz. 17.00 w kościele. O godz. 18.30 Różaniec na cmentarzu prowadzony przez młodzież z naszej parafii. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu, składka z niedzieli będzie przeznaczona na prace w naszym kościele.
 • Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę publiczną w czasie Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych.
 • W ubiegłym tygodniu do puszek zebrano 1 150 zł z przeznaczeniem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać.
 • W każdą sobotę miesiąca zaczynając od soboty 8. listopada na cmentarzu o godz. 9.00 będzie odprawiana Msza św. za dusze wypominane w wypominkach cmentarnych.
 • Za tydzień w sobotę 8 listopada o godz. 17.00 zostanie odprawiona comiesięczna Msza święta przy relikwiach Św. Jana Pawła II w intencji kobiet w stanie błogosławionym i rodzin pragnących dziecka.
 • W przyszłą niedzielę 9 listopada na Mszy św. o godz. 11.00 wręczymy nagrody w Konkursie Różańcowym.
 • Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na cmentarzu w Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny przeznaczone na prace związane z jego utrzymaniem i zagospodarowaniem.
 • Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji „Wypominek”. Jeśli w czasie modlitwy ktoś zauważy błąd w wypominaniu swoich zmarłych prosimy nas o tym powiadomić. Pełna lista zmarłych wypominanych jest również dostępna na parafialnej stronie internetowej.
 • Składamy serdeczne podziękowania Panu Wacławowi Bednarczykowi za wykoszenie trawy na nowym cmentarzu.