Ogłoszenia parafialne 02.10.2022

XXVII Niedziela zwykła

2 października 2022 roku

 

1.Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.00 uroczyste Nabożeństwo Różańcowe z procesją do pięciu ołtarzy. Po procesji Msza św. wieczorna bez Adoracji.

2.Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 47 za sprzątanie i złożoną ofiarę 300 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 48; P. Lucyna Śliwa, Zakrzów, Piaski

3.Rozpoczęliśmy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17.30. Osoby które odmówią jedną część różańca dziennie mogą zyskać odpust zupełny.  

4.Każdego dnia zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 17.30.
w poniedziałek – Róże Różańcowe
we wtorek               – Parafialne Koło Caritas
w środę                  – Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
w czwartek             – Dzieci
w piątek                  – Kandydaci do bierzmowania
w sobotę                 – Młodzież
w niedzielę             – odmówimy wspólnie

5.Na środę zapraszam Przedstawicieli Rady Parafialnej na spotkanie, które odbędzie po mszy św. wieczornej na plebani.

6.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek. W pierwszy czwartek od godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. W pierwszy piątek od godz. 9.00 odwiedziny chorych. Proszę chętnych zgłaszać w kancelarii lub zakrystii. Okazja do spowiedzi od godz. 16.00. Na Mszę św. wieczorną zapraszam uczniów z klas VI, VII i VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

7.W przyszłą niedzielę przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać dobrowolne ofiary na remonty w naszym kościele. Bóg zapłać wszystkim za składane ofiary i modlitwę.

 KALENDARZ LITURGICZNY

  • Wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • Środa – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  • Piątek – wspomnienie Najświętszej Marii Panny Różańcowej.

 8.Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia, polecając ich opiece Matki Bożej Królowej Polski.