Ogłoszenia parafialne, 02.10.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 27. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 02.10.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 32. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 33., Anita Bogoń, Podłęże, ul. Grabska, od pani Urban do p. Brattig, Podłęże, ul. Torowa, od p. Szewczyków do p. Kaletów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  w środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicyw piątek – wspomnienie NMP Różańcowej
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.00 uroczyste Nabożeństwo Różańcowe z procesją do pięciu ołtarzy, będziemy rozważać Tajemnice Chwalebne. Po procesji Msza św. wieczorna bez Adoracji. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
 • Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 15.30. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 9.00.
 • Z racji drugiej soboty miesiąca, 8. października zapraszamy na Mszę świętą o godz. 17.00 w czasie której przy relikwiach Św. Jana Pawła II, Patrona Rodzin, będziemy modlić się w intencji kobiet w stanie błogosławionym oraz małżonków pragnących narodzin dziecka.
 • W niedzielę 9. października na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy Rodziców i dzieci klas 3 przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Na Mszy świętej poświęcenie i rozdanie różańców. Prosimy Rodziców dzieci o przystąpienie na Mszy świętej do komunii świętej dając przykład swoim dzieciom.
 • Za tydzień na wszystkich Mszach św. odbędzie się liczenie wiernych uczęszczających do kościoła i przystępujących do komunii św.
 • W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.