Ogłoszenia parafialne, 02.09.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 22. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 02.09.2018 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 11. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 12., Zofia Wojanek, Podłęże, od p. Wojanków do p. Grochotów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
    w sobotę – święto Narodzenia NMP
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • Dziś w naszej parafii obchodzimy Dożynki. Dziękujemy parafianom z Zakrzowca za przygotowanie tegorocznej uroczystości.
  • W poniedziałek 3. września rozpoczęcie nowego roku szkolnego, Msza św. w naszym kościele o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież wraz z rodzicami, dyrekcję, nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz wszystkich pracowników szkół. Na czas całorocznej nauki życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego, łask i światła Ducha Świętego oraz stałej opieki patronów szkół.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.00 i w piątek od godz. 15.30