Ogłoszenia parafialne, 02.08.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 18. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 02.08.2020 r.

 • Bóg zapłać Paniom o Panom z rejonu 54. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę w wysokości 630 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 55., Danuta Buczek, Zakrzowiec, od p. Krystianów do p. Szefer
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
  w czwartek – święto Przemienienia Pańskiego
  w sobotę – wspomnienie św. Dominika, prezbitera
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu, składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszej parafii.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od godz. 16.30.
 • Za tydzień Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na wykończenie nowych pomieszczeń gospodarczych oraz klatki schodowej w naszym kościele. Bóg zapłać.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.