Ogłoszenia parafialne, 02.08.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 18. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 02.08.2015

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 31. Za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 30. – Jacek Szeląg, Podłęże, ul. Krótka, prawa strona
  • W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
    w czwartek – Święto Przemienienia Pańskiego
    w sobotę – wspomnienie św. Dominika, prezbitera
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszej parafii.
  • Spowiedź przed pierwszym piątkiem w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00
  • Wyjazd do chorych w piątek o godz. 9.00. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii. 1
  • W drugą sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji kobiet w stanie błogosławionym i Rodzin pragnących dziecka.
  • Po raz XXXV wyruszy w tym roku Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę, od 6 do 11 sierpnia. Rozpoczęcie pielgrzymki w Niepołomicach, 6 sierpnia, Mszą św. o godz. 8.00. Koszt pielgrzymki: osoby dorosłe 60 zł, osoby do 16 roku życia 35 zł. Spotkanie organizacyjne 3 sierpnia o godz. 18.30 w Niepołomicach, w sali kina.
  • Dziękujemy Panu Romanowi Coś wraz z chłopcami z rodziny Buczków za wykoszenie trawy wokół plebanii.
  • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.