Ogłoszenia parafialne, 02.07.2017 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 13. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 02.07.2017

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 11. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 12., Zofia Wojanek, Podłęże, od p. Wojanków do p. Grochotów
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – święto św. Tomasza, apostoła
  we wtorek – rocznica poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie
  w czwartek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
  w sobotę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
 • Informujemy, że w okresie wakacyjnym od 3 lipca do końca sierpnia Msze  św. będziemy odprawiać w następującym porządku: rano o godz. 7.00 we wtorek i czwartek, a wieczorem o godz. 17.00 w pozostałe dni. W niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 17.00.
 • Wyjazd do chorych w piątek o godz. 9.00. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16.30.