Ogłoszenia parafialne, 01.11.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 31. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 01.11.2020 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 6. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 330 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 7., Barbara Golonka, Podłęże, ul. Kręta, tzw. Małe Osiedle
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
    w środę – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • W związku z zamknięciem cmentarzy dzisiejsze nabożeństwo na cmentarzu zostało przeniesione do kościoła. Po nim Msza święta. Jutrzejsza Msza święta o godz. 15.00 odbędzie się w kościele.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź w piątek od 16.30
  • W pierwszą sobotę miesiąca na poranną Mszę św. zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.
  • W każdą sobotę miesiąca zaczynając od soboty 8. listopada w kościele o godz. 8.30 czytamy wypominki cmentarne, a o godz. 9.00 będzie odprawiana Msza św. za dusze wypominane w wypominkach cmentarnych.
  • Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji „Wypominek”. Nowe wypominki roczne będą odczytywane od niedzieli 9. listopada.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach różańcowych, jak i tym, którzy odmawiali różaniec, pozostając w domach, szczególnie chorym i samotnym
  • Przez cały listopad, wierni, którzy nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych zyskują odpust, który może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące