Ogłoszenia parafialne, 01.11.2015 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 31 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, 01.11.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 43. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 44. – Aleksandra Krzemień, Podłęże, Rudzica, od pani Krzemień do p. Kollarów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny)
  w środę – wspomnienie św. Karola Boromeusza
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca oraz Uroczystość Wszystkich Świętych. O godz. 14.00 procesja na cmentarzu w czasie której będziemy odmawiać różaniec z wypominkami jednorazowymi, potem Msza święta. O godz. 17.00 Msza św. w kościele. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu, składka z dnia dzisiejszego jest przeznaczona na prace w naszym kościele.
 • Dziś od godz. 8.00 do godz. 14.00 przedstawiciele Rady Parafialnej kwestują na cmentarzu na rzecz utrzymania cmentarza i dalszej jego modernizacji. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
 • Jutro Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, o 15.00 na cmentarzu i o godz. 17.00 w kościele. O godz. 18.30 Różaniec na cmentarzu prowadzony przez młodzież z naszej parafii.
 • Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę publiczną w czasie Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych.
 • W ubiegłym tygodniu do puszek zebrano 1410, 51 zł z przeznaczeniem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać.
 • Z racji pierwszego piątku miesiąca spowiedź w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 9.00, prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
 • W pierwszą sobotę miesiąca na poranną Mszę św. zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.
 • W każdą sobotę miesiąca zaczynając od soboty 7. listopada na cmentarzu o godz. 9.00 będzie odprawiana Msza św. za dusze wypominane w wypominkach cmentarnych.
 • W przyszłą niedzielę 8 listopada na Mszy św. o godz. 11.00 wręczymy nagrody w Konkursie Różańcowym.
 • Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji „Wypominek”. Jeśli w czasie modlitwy ktoś zauważy błąd w wypominaniu swoich zmarłych prosimy nas o tym powiadomić. Pełna lista zmarłych wypominanych jest również dostępna na parafialnej stronie internetowej.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Niepołomickie Centrum Medyczne mieszczące się przy ul. Korczaka 1 zaprasza od 2 do 30 listopada 2015 r. rodziców dzieci, które nie ukończyły jeszcze trzeciego roku życia na bezpłatne szczepienie swoich pociech przeciw pneumokokom. Szczepienia przeznaczone są dla dzieci zameldowanych na terenie gminy Niepołomice, których Rodzice lub opiekun prawny wyrażą pisemną zgodę na szczepienie. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z poradnią pediatryczną w Niepołomicach, Podłężu lub Zabierzowie Bocheńskim.