Ogłoszenia parafialne, 01.10.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 26. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 01.10.2017

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 25. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 26., Roman Cioś, Podłęże, ul. Kapliczna, od p. Rypel do p. Cioś
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów w środę – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu w czwartek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy w sobotę – wspomnienie NMP Różańcowej
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.00 uroczyste Nabożeństwo Różańcowe z procesją do pięciu ołtarzy, będziemy rozważać Tajemnice Światła. Po procesji Msza św. wieczorna bez Adoracji. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
 • W najbliższym tygodniu Nabożeństwo Różańcowe poprowadzą:
  • w poniedziałek – Róże Różańcowe
  • we wtorek – Parafialne Koło Caritas
  • w środę – Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
  • w czwartek – kandydaci do bierzmowania
  • w piątek – dzieci
  • w sobotę – młodzież
  • w niedzielę – odmówimy wspólnie
 • W dniu dzisiejszym przed każdą Eucharystią dzieci i młodzież ze scholi sprzedaje różańce, które następnie zostaną poświęcone podczas Mszy świętej. Datki ze sprzedaży zostaną przekazane na działalność grupy w naszej parafii.
 • Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.0. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 9.00.
 • W sobotę 7 października nabożeństwo różańcowe odbędzie się wyjątkowo o godz. 14.00. Włączymy się w ten sposób w akcję „Różaniec do granic”, podczas której w kościołach stacyjnych o godz. 14.00 przede wszystkim młodzież i dzieci odmawiają Różaniec. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału we wspólnej modlitwie.
 • W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00 nastąpi poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii Świętej.
 • W kolejną niedzielę 8 października po Mszy świętej wieczornej członków Rady Parafialnej zapraszamy na spotkanie na plebanii.
 • Jak co roku ogłaszamy konkurs na najpiękniejszy różaniec. Można go wykonać z dowolnego materiału. Prace prosimy składać do piątku 27. października.
 • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.