Ogłoszenia parafialne, 01.07.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 13. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 01.07.2018 r. 

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 1. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 2., Tadeusz Szybiński, Podłęże, ul. Wielicka od p. Augustynowiczów do p. Mielców
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:we wtorek – święto św. Tomasza, Apostoław środę – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowiew piątek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą za Ojczyznę. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • W związku z poświęceniem odnowionej remizy strażackiej oraz nowego samochodu druhom strażakom życzymy, aby każda akcja kończyła się pomyślnie i szczęśliwie, a nowy sprzęt nigdy nie zawodził.
  • Dziękujemy Panu Buczkowi za wykoszenie trawy wokół kościoła, a Panu Ciosiowi wokół plebanii.
  • Informujemy, że w okresie wakacyjnym od 2 lipca do końca sierpnia Msze  św. będziemy odprawiać w następującym porządku: rano o godz. 7.00 we wtorek i czwartek, a wieczorem o godz. 17.00 w pozostałe dni. W niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 17.00.
  • Wyjazd do chorych w piątek o godz. 9.00. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16.00.
  • W kolejną niedzielę 8. lipca będziemy gościć ks. Marcina Olecha, misjonarza z Boliwii, z diecezji Oruro. Na każdej Mszy świętej wygłosi kazanie, po Eucharystii będzie można wesprzeć ks. Marcina ofiarą do puszki.
  • Informujemy, że zapisy na pielgrzymkę na Jasną Górę będą trwały w parafii Dziesięciu Tysięcy Męczenników w Niepołomicach, w salce koło kościoła od 1 do 4 sierpnia w godz. od 17.00 do 19.00 oraz 5 sierpnia w godz. od 9.00 do 14.00 i od 16.00 do 19.00. Koszt 60 zł od osoby dorosłej i 40 zł od dziecka. Wyjście pielgrzymki 6 sierpnia z Niepołomic.