Ogłoszenia parafialne, 01.04.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 01.04.2018 r. 

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 51. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy we wtorek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 52., Wojciech Ciastoń, Zakrzów, ul. Wielicka, od p. Czaplaków do p. Paluchów
  • Dziękujemy tym, którzy uczestniczyli w Mszy świętej rezurekcynej: księżom, szafarzom, służbie liturgicznej ołtarza – ceremoniarzom, lektorom, ministrantom, scholi, chórowi „Totus Tuus” z panem organistą, panu kościelnemu, panom zbierającym składkę, druhnom i druhom Straży Pożarnych, wszystkim gościom i parafianom przybyłym na dzisiejszą uroczystość, chorym i cierpiącym pozostającym w domach. Po Mszy świętej i procesji wszystkie dzieci zapraszamy na słodycze przed zakrystię.
  • Dziękujemy ks. Janowi wraz z młodzieżą za wykonanie ciemnicy i grobu Pańskiego oraz parafianom za ofiary na kwiaty.
  • Informujemy, że składka zbierana w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00. Z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
  • W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, rozpoczyna się 74. Tydzień Miłosierdzia, składka z tego dnia przeznaczona jest na Caritas