Ogłoszenia parafialne, 01.03.2020 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I. NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 01.03.2020 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 33. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 34., Anna Krystian, Podłęże, za mostem, od p. Christów do p. Wcisłów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy: w środę – święto św. Kazimierza, patrona Archidiecezji Krakowskiej
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu, składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele oraz na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych w sobotę od godz. 8.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 15.30.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 17.30.
  • W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca, na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych
  • Pod figurką św. Antoniego znajduje się puszka Caritas. Zachęcamy do składania jałmużny wielkopostnej, przeznaczonej dla najbiedniejszych z naszej parafii.