Ogłoszenia parafialne 21.11.2021

Ogłoszenia duszpasterskie

 

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

21 listopada 2021 r.

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA

KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

  1. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i kończący się rok liturgiczny skłaniają nas do zadumy nad naszą troską o wieczność, przejawiającą się w codziennym życiu według Bożego prawa. 
  2. Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 2 za sprzątanie i złożoną ofiarę w wysokości 540 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 3; P. Krzysztof Krupiński; Podłęże, ul. Wielicka od P. Grelów do  P. Mierzyńskich. 
  3. Za tydzień w pierwszą Niedzielę Adwentu na Mszy św. o godz. 9.00 poświęcimy opłatki na stół wigilijny, które będą rozprowadzane w naszym kościele i przez Rejonowych. Święcimy je w parafialnej świątyni by były znakiem naszej parafialnej więzi. Ofiary przez Was składane będą przeznaczone na doposażenie salki katechetycznej dla dzieci i młodzieży.  
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 zapraszam na spotkanie do salki katechetycznej osoby pełniące funkcje Rejonowych.  
  5. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich. Szczególnie dla dzieci polecamy miesięcznik „Staś”. 
  6. Dziś przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają dobrowolne ofiary na ogrzewanie kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.  

KALENDARZ LITURGICZNY:

  • Poniedziałek  – św. Cecylii męczennicy, patronki muzyki i śpiewu kościelnego. Z tej okazji składamy serdeczne życzenia Panu Organiście, Chórowi  „ Totus Tuus” i naszej Scholii Parafialnej.

      Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.