Ogłoszenia duszpasterskie XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 24 października 2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 24 października 2021 r.

1. Niedzielą dzisiejszą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Pan Jezus każdego z nas wzywa do głoszenia Ewangelii, niektórych obdarza szczególnym powołaniem, aby nauczali o Nim idąc aż na krańce ziemi. Wspierajmy misjonarzy naszą modlitwą, w tym tygodniu szczególnie podczas różańca.

2. Bóg zapłać wszystkim za pomoc w przygotowaniu uroczystości odpustowych ku czci św. Jana Pawła II. Dziękuje ks. prałatowi Tomaszowi, Radzie Parafialnej, Służbie Liturgicznej, Scholii, Panom Kościelnym, Panu organiście, chórowi Totus Tuus, Różom różańcowym, Stowarzyszeniu Rodzin katolickich, Caritasowi, Paniom i Panom niosącym feretrony, Baldachim, Pocztom sztandarowym naszej Straży Pożarnej, dzieciom sypiącym kwiaty i chłopcom dzwoniącym dzwoneczkami oraz Paniom z kwiaciarni za udekorowanie Kościoła. Wszystkim Parafianom za wspólną modlitwę. Niech Pan Wam Błogosławi.
3. Dziękujemy Paniom o Panom z rejonu 58 za sprzątanie i złożoną ofiarę w wysokości 350 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 59; P. Wioletta Nowak, Zakrzowiec i życzliwi parafii w Podłężu.
4. Kończy się październik – miesiąc różańca. Zapraszamy na Nabożeństwa różańcowe które odprawiamy codziennie o godz. 17 30 .
5. Na wypominki cmentarne, jednorazowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Ofiara na wypominki jest dobrowolna.
6. Zapraszam Radę Parafialną na spotkanie, które odbędzie się w środę o godz. 18.00 na plebanii.
7. W piątek od godz. 16.00 okazja do spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym.
KALENDARZ LITURGICZNY:
Czwartek – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
8. Życzenia obfitości Bożej łaski i opieki Matki Bożej Królowej Polski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.