Ogłoszenia duszpasterskie XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 5 września 2021 r.

1. Człowiek, który ma serce przepełnione miłością, na spotkaniu chce powiedzieć dosłownie o wszystkim. Kiedy szuka pocieszenia, umocnienia, wsparcia w trudnościach, pomocnej rady, wtedy ma mało czasu na bycie blisko i słuchanie Boga, który kocha.
2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na potrzeby kościoła. Bóg zapłać za składane ofiary.
3. Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 51 za sprzątanie oraz złożoną ofiarę w wysokości 720 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na środę do sprzątania zapraszamy Panie i Panów z rejonu 52. Wojciech Ciastoń, ul. Wielicka od P. Władysława Czaplaka do P. Wszołek.
4. Za tydzień o 11.00 Msza św. „ dożynkowa” będziemy dziękować za otrzymane łaski i prosić o błogosławieństwo dla Całej wspólnoty. Oprawę przygotowują mieszkańcy Zakrzowca.
5. W piątek po mszy wieczornej zapraszam na spotkanie przedstawicieli chóru parafialnego
6. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam do salki na spotkanie schole parafialną, a na godz. 11.00 lektorów i ministrantów
7. W przyszłą niedzielę przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać dobrowolne ofiary na remonty w naszym kościele.
8. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich
KALENDARZ LITURGICZNY:
Środa – święto Narodzenia NMP
Czwartek – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy
9. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.