Ogłoszenia duszpasterskie, XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 22 sierpnia 2021

Ogłoszenia duszpasterskie, XXI NIEDZIELA ZWYKŁA  22 sierpnia 2021 r.

1. Jezus jest drogą, prawdą i życiem. Zostaliśmy zaproszeni na ucztę, na której On daje nam chleb żywy – swoje ciało – abyśmy mieli życie i żyli na wieki. Tę prawdę uczmy się nieustannie odkrywać.

2. Za tydzień w niedzielę 29.08 w Budzowie ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski na Mszy św. o godz. 11.30 dokona Uroczystej Koronacji Obrazu Pani Budzowskiej.

3. Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 49 za sprzątanie oraz złożoną ofiarę w wysokości 530 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na środę prosimy do sprzątania Panie i Panów z rejonu 50. Joanna Kozioł, Zakrzów, ul. Węgrzecka prawa strona

4. Na wtorek na godz. 17.30  serdecznie zapraszam przedstawicieli Rady Parafialnej na krótkie spotkanie na plebanię

5. Dziś przed kościołem kwesta na rzecz chorej Oliwi Czaplak

KALENDARZ LITURGICZNY:

• Wtorek –    Święto św. Bartłomieja, Apostoła
• Czwartek – Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej
• Piątek – ​    Wspomnienie św. Moniki
• Sobota –   Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.