Ogłoszenia duszpasterskie na XVI niedzielę zwykłą, 18.07.2021

1. Czas wakacji to czas wypoczynku. Niech więc sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary i nawróceniu. Temu właśnie służy każda niedzielna Eucharystia. Pamiętajmy również o codziennej modlitwie.

2. Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 44 za sprzątanie oraz złożoną ofiarę 50 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 45, Maria Jachimczak, Podłęże, Rudzica, od p. Brodów do p. Muchów

3. W przyszłą niedzielę przypada  wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy świętej na parkingu będziemy święcić pojazdy. Jeżeli ktoś nie może przybyć w niedzielę, to prosimy o przyjazd w sobotę po Mszy św. wieczornej i poproszenie o poświęcenie.

4. W terminie od 6 do 11 sierpnia, po raz kolejny, w ramach Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej, wyruszymy z Niepołomic do Częstochowy. Zapisy będą w sierpniu. Jeśli ktoś ma intencję i chce, aby została włączona do modlitwy różańcowej w trakcie drogi, można ją zapisać na kartce i wrzucić do specjalnie oznaczonej skrzyneczki „ BANK MODLITWY”. Szczegółowe informację na plakacie w gablotce.

KALENDARZ LITURGICZNY:

  • czwartek  – św. Marii Magdaleny

  • piątek – święto św. Brygidy, patronki Europy;

  • Sobota – św. Kingi,

5. Życzenia obfitości Bożej łaski dla wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.