Msza święta o nowe życie

img_0762

W każdą drugą sobotę miesiąca o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę świętą, w czasie której przy relikwiach Św. Jana Pawła II, Patrona Rodzin, będziemy modlić się w intencji kobiet w stanie błogosławionym oraz małżonków pragnących narodzin dziecka. Zapraszamy również pary narzeczonych, które w przyszłości chcą mieć dzieci, rodziny z małymi dziećmi, dziadków, babcie i wszystkie osoby pragnące podziękować za dar życia. Zapraszamy też pary żyjące w związkach niesakramentalnych. Po Mszy świętej specjalne błogosławieństwo dla kobiet oczekujących dziecka i rodzin modlących się o upragnione potomstwo. Msza święta w tych intencjach będzie odprawiana w każdą drugą sobotę miesiąca, aby wypraszać łaskę pierwszego dziecka w pierwszym kościele konsekrowanym przez Karola Wojtyłę, obecnie Św. Jana Pawła II Patrona Rodzin. Pierwsza taka Mszę świętą odprawiona została w sobotę 13 września o godz. 17.00. Eucharystii przewodniczył ks. Jacek Konieczny, Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Krakowskiej.