Ogłoszenia parafialne, 31.04.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 4. NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 31.03.2019 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 43. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 44.,
  • Dziś rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do środy 3 kwietnia, według planu podanego wcześniej. Prowadzi je ks. Jarosław Glonek. Taca zbierana na Mszach świętych od poniedziałku do środy przeznaczona jest dla ks. rekolekcjonisty.
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Kazanie wygłosi ks. dr hab. Robert Nęcek. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • W środę dzień spowiedzi, która potrwa od godz. 10.30 do godz. 12.30 i od godz. 15.30 do godz. 17.00. Na godz. 12.30 zapraszamy chorych i starszych na Mszę świętą. Spowiedź w czasie rekolekcji jest jednocześnie spowiedzią pierwszopiątkową.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 8.00.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej
  • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
  • Tak jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi prosimy o wsparcie potrzebujących z naszej parafii i składanie do kosza darów, a ofiar do puszki Caritas.