Ogłoszenia parafialne, 31.01.2016

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 31.01.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 56. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu nr 57., Bogumiła Juszczyk, Zakrzowiec, od p. Kluzków do p. Kasprzyków
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – Święto Ofiarowania Pańskiego
  w piątek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
  w sobotę – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
 • We wtorek 2. lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego oraz Jubileusz Życia Konsekrowanego i zakończenie Roku Życia Konsekrowanego, na Mszy świętej porannej i wieczornej obrzęd poświęcenia gromnic. Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.30 oraz w piątek od godz. 16.00.
 • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
 • W niedzielę 7. lutego o godz. 16.00 przed Mszą świętą wieczorną zapraszamy członków Rady Parafialnej  na spotkanie na plebanii.
 • Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. Piotrowi Pilchowi za ofiarę na modernizację naszego kościoła w kwocie 2000 zł.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Firma Taurus zatrudni w Barze Taurus na autostradzie A4 MOP w Podłężu: pracownika gospodarczego, bufetowych, pomoc kuchenną. Zgłoszenia do Pani Małgorzaty Kuta w Barze od godz. 7.00 do 15.00, tel. 508 262 835