Ogłoszenia parafialne, 30.06.2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 13. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 30.06.2019 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 56. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 57., Bogumiła Juszczyk, Zakrzowiec, od p. Kluzków do p. Kasprzyków
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w środę – święto św. Tomasza, apostoła
  w czwartek – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
  w sobotę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
 • Dziękujemy wszystkim za udział w oktawie Bożego Ciała, za uczestnictwo w Mszach świętych i procesjach.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 8.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od godz. 15.30
 • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
 • Informujemy, że w okresie wakacyjnym od 1 lipca do końca sierpnia Msze  św. będziemy odprawiać w następującym porządku: rano o godz. 7.00 we wtorek i czwartek, a wieczorem o godz. 17.00 w pozostałe dni. W niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 17.00.
 • Na czas wakacyjnego wypoczynku i urlopów składamy serdeczne życzenia, aby ten czas dobrze wykorzystać na regenerację sił fizycznych i duchowych nie zapominając o codziennej modlitwie i Eucharystii niedzielnej.