Ogłoszenia parafialne, 29.10.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 30. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 29.10.2017

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 29. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 30., Jacek Szeląg, Podłęże, ul. Krótka, prawa strona
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w środę – Uroczystość Wszystkich Świętych
  w czwartek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
  w sobotę – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
 • We wtorek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy dzieci na rozdanie nagród za uczestnictwo w nabożeństwach różańcowych. Prosimy przynieść plansze różańcowe. Wręczymy również nagrody w Konkursie Różańcowym.
 • W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele odprawiane będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00, o godz. 14.00 procesja na cmentarzu w czasie której będziemy odmawiać różaniec z wypominkami jednorazowymi, potem Msza święta. O godz. 17.00 Msza św. w kościele.
 • W Uroczystość Wszystkich Świętych od godz. 8.00 do godz. 14.00 przedstawiciele Rady Parafialnej będą kwestować na cmentarzu na rzecz utrzymania cmentarza i dalszej jego modernizacji. Bóg zapłać za wszelkie ofiary. Informujemy, że w kaplicy zamontowano tabernakulum ufundowane przez Pana Piotra Piszczkiewicza wraz z rodziną, któremu składamy serdeczne Bóg zapłać. Zapraszamy do nawiedzenia kaplicy na krótką modlitwę.
 • W czwartek Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, o 15.00 na cmentarzu i o godz. 17.00 w kościele.
 • Jak co roku 2. listopada po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.00 odbędzie się różaniec na cmentarzu prowadzony przez dzieci i młodzież z naszej parafii. W czasie nabożeństwa będziemy wspominać naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału we wspólnej modlitwie.
 • Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę publiczną w czasie Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych.
 • Z racji pierwszego piątku miesiąca spowiedź w piątek od godz. 15.30. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 9.00, prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
 • W pierwszą sobotę miesiąca na poranną Mszę św. zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.
 • W każdą sobotę miesiąca zaczynając od soboty 4. listopada na cmentarzu o godz. 8.30 czytamy wypominki cmentarne, a o godz. 9.00 będzie odprawiana Msza św. za dusze wypominane w wypominkach cmentarnych.
 • Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji „Wypominek”. Jeśli w czasie modlitwy ktoś zauważy błąd w wypominaniu swoich zmarłych prosimy nas o tym powiadomić. Pełna lista zmarłych wypominanych jest również dostępna na parafialnej stronie internetowej.