Ogłoszenia parafialne, 29.03.2020 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V. NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 29.03.2020 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 37. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 38., Andrzej Szeląg, Podłęże, Sopoty, od p. Szewczyków do p. Pilchów
  • Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, upamiętniająca wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy. W związku ze stanem epidemii nie będzie poświęcenia palm.
  • W związku z nowym rozporządzeniem, w kościele może przebywać maksymalnie 5ciu wiernych, zapraszamy na Msze święte jedynie osoby, które zamówiły intencje. Zachęcamy do pozostania w domach i do łączenia się modlitewnego poprzez środki masowego przekazu
  • W przedsionku kościoła znajdują się baranki wielkanocne, jest to dar dla każdej rodziny z naszej parafii. Prosimy o zabranie baranków do domów na stół wielkanocny, aby choć w symbolicznej formie łączyć się we wspólnej modlitwie.