Ogłoszenia parafialne, 28.06.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 13. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 28.06.2020 r.

 • Bóg zapłać Paniom o Panom z rejonu 49. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę w wysokości 500 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 50., Joanna Kozioł, Zakrzów, ul. Węgrzecka, prawa strona
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  w piątek – święto św. Tomasza, apostoła
  w sobotę – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
 • Dziś o godz. 11.00 odprawimy Mszę świętą dziękczynną za szczęśliwie ukończony rok szkolny.
 • We wtorek przypada 7. rocznica śmierci naszego proboszcza ks. Józefa Gilka
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.30, w piątek spowiedzi nie będzie.
 • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
 • Informujemy, że w okresie wakacyjnym od 1 lipca do końca sierpnia Msze  św. będziemy odprawiać w następującym porządku: rano o godz. 7.00 we wtorek i czwartek, a wieczorem o godz. 17.00 w pozostałe dni. W niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 17.00.
 • Na czas wakacyjnego wypoczynku i urlopów składamy serdeczne życzenia, aby ten czas dobrze wykorzystać na regenerację sił fizycznych i duchowych nie zapominając o codziennej modlitwie i Eucharystii niedzielnej.