Ogłoszenia parafialne, 28.01.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 4. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 28.01.2018 r. 

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 42. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 43., Danuta Finda, Podłęże, Rudzica, od p. Szeląg-Nowak do p. Burda-Nowak
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w środę – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
  w piątek – święto Ofiarowania Pańskiego
 • Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyjęli nas w czasie wizyty duszpasterskiej – kolędy w swoich domach. Dziękujemy za wszystkie modlitwy, rozmowy i ofiary. Niech naszym podziękowaniem będą niedzielne Msze święte do Jezusa Miłosiernego w Waszych intencjach odprawiane przez cały miesiąc luty
 • W dniu dzisiejszym po Mszy świętej wieczornej zapraszamy chór oraz straż pożarną na opłatek na plebanii.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych w sobotę od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.30 oraz w piątek od godz. 16.00.
 • W piątek 2. lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego oraz XXII Dzień Życia Konsekrowanego, na Mszy świętej porannej i wieczornej obrzęd poświęcenia gromnic. Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
 • Prosimy mężczyzn z chóru „Totus Tuus” oraz strażaków o wyniesienie choinek w piątek 2. lutego po Mszy św. wieczornej.
 • Bardzo prosimy dzieci o odebranie szopek konkursowych.