Ogłoszenia parafialne, 27.12.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ŚW. RODZINY, JEZUSA, MARYI I JÓZEFA, 27.12.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 51 za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w środę po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu nr 52, Pan Wojciech Ciastoń, Zakrzów, ul. Wielicka, od p. Czaplaków do p. Paluchów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – Święto Świętych Młodzianków, męczenników
  we wtorek – wspomnienie św. Tomasza Becketa, biskupa i męczennika, którego relikwie znajdują się w ołtarzu głównym
  w czwartek – wspomnienie Św. Sylwestra I, papieża
  w piątek – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryiw sobotę – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła
 • Dziś Święto Świętej Rodziny Jezusa Maryi i Józefa oraz święto Św. Jana, apostoła i ewangelisty. Po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo dla małych dzieci.
 • Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszamy Radę Parafialną i Radę ds. Modernizacji kościoła na spotkanie opłatkowe na plebanii.
 • W czwartek ostatni dzień starego roku. Na godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za otrzymane łaski w mijającym roku. Po Mszy św. krótkie nabożeństwo z odśpiewaniem hymnu Ciebie Boga wysławiamy, za który można uzyskać odpust zupełny.
 • W piątek pierwszy dzień roku kalendarzowego A.D. 2016 – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w naszym kościele w porządku niedzielnym. Na zakończenie każdej Mszy św. w celu uproszenia Bożej mocy na cały rok odśpiewamy hymn O Stworzycielu Duchu przyjdź, za który można uzyskać odpust zupełny. Składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II.
 • W pierwszą sobotę miesiąca, na Mszę św. poranną zapraszamy Róże Różańcowe, po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych oraz wspólne łamanie się opłatkiem w kościele.
 • Informujemy, że w tegorocznym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę trzy pierwsze wyróżnienia otrzymali: Zosia Bień z Rodziną, Krzyś Dudzieński i Jaś Krzysztofek. Serdecznie dziękujemy dzieciom za udział w konkursie oraz Rodzicom, za zachęcenie dzieci do wykonania szopek. Nagrody dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie zostaną wręczone w niedzielę 3 stycznia, po Mszy św. o godz. 11.00
 • Dziś po Mszy św. wieczornej młodzież działająca przy naszej parafii zaprasza na Jasełka. Powtórka przedstawienia odbędzie się 3.01.2016 r. w Domu Kultury w Zakrzowcu również o godzinie 18:00.
 • Członkowie oraz Zarząd Stowarzyszenia Chór Męski „Totus Tuus” wyrażają serdeczne podziękowanie dla Wszystkich Parafian za wsparcie udzielone w trakcie rozprowadzania kalendarzy Chóru. Zebrane datki posłużą nam w dalszej pracy i kontynuacji rozwoju muzyki chóralnej w naszej lokalnej społeczności.