Ogłoszenia parafialne, 26.05.2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 6. NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 26.05.2019 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 51. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 52., Wojciech Ciastoń, Zakrzów, ul. Wielicka, od p. Czaplaków do p. Paluchów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w środę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
    w piątek – święto Nawiedzenia NMP
  • W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące
  • W piątek zakończenie nabożeństw majowych z procesją. W miesiącu czerwcu codziennie po wieczornej Mszy św. odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.