Ogłoszenia parafialne, 25.04.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 4. NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 25.04.2021 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 33. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 440 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 34., Anna Krystian, Podłęże, za mostem, od p. Christów do p. Wcisłów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy: w czwartek – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy
  • W przyszłym tygodniu w czwartek 29. i w piątek 30. kwietnia odbędą się próby przed sakramentem Bierzmowania po Mszy świętej wieczornej. Obecność obowiązkowa. Spowiedź kandydatów i rodziców w sobotę 1 maja od godz. 9.00 do 10.00. Sprzątanie kościoła w sobotę 1. maja po Mszy świętej wieczornej.
  • W piątek na Mszy św. wieczornej rozpoczynamy nabożeństwa Majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny bez procesji. W czasie nabożeństw majowych modlimy się szczególnie za Ojca Świętego, za Kościół w Polsce i naszą parafię, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie, o dobre urodzaje. Zachęcamy do uczestnictwa w Majówkach w kościele, aby spotkać się z Chrystusem Eucharystycznym na Mszy św., przyjąć Go w komunii św. i adorować podczas nabożeństwa, zachowując obowiązujące przepisy bezpieczeństwa.
  • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
  • Informujemy, że krzyż misyjny został przewieziony przez Straż Pożarną do Pana Kazimierza Sosińskiego w celu renowacji