Ogłoszenia parafialne, 25.02.3018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 2. NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 25.02.2018 r. 

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 46. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 47., Genowefa Więcław, Zakrzów, ul. Sportowa, od p. Ptaszników do p. Marków
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Kazanie wygłosi ks. Marek Dąbek ze Staniątek. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej.
  • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
  • W kolejną niedzielę Panie z Koła Caritas i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będą rozprowadzać wielkanocne baranki w cenie 6 zł. Nadwyżki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na paczki dla najbiedniejszych z naszej parafii.
  • Za dwa tygodnie rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne,  poprowadzi je ks. dr Roman Zapała. Plan rekolekcji znajduje się w przedsionku kościoła i na parafialnej stronie internetowej.
  • Proszono nas o ogłoszenie: W związku z świętem państwowym – Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – burmistrz miasta i gminy Niepołomice serdecznie zaprasza mieszkańców do uczestnictwa w tej uroczystości 1 marca 2018 r. O godz. 16.00 Msza święta w kościele parafialnym, o godz. 17.00 spotkanie pod pomnikiem w Parku Miejskim, o godz. 17.30 projekcja filmy pt. „Inka 1946” w Sali „Kina za Rogiem” MCDiS