Ogłoszenia parafialne, 24.07.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 17. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 24.07.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 22. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 23., Zofia Kaczmarczyk, Podłęże, ul. Środkowa, od p. Krawczyków do p. Kaczmarczyków
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – święto św. Jakuba, apostoła oraz św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących
  we wtorek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP
 • Dziś w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej Mszy św. zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących na święcenie samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele. Kierowcy, jak co roku otrzymają mały upominek.
 • Od dzisiaj do naszej parafii przybywać będą pielgrzymi na ŚDM w Krakowie, zachęcamy do udekorowania domów kolorami i znakami papieskimi oraz symbolami ŚDM 2016.
 • Dziękujemy Panu Tadeuszowi Bednarczykowi i Panu Romanowi Cioś za wykoszenie trawy wokół kościoła, parkingu i wokół plebanii.
 • Informujemy, że nadal czekamy na dodatkowe grupy pielgrzymów, osoby, które zgłosiły chęć ich przyjęcia będą systematycznie informowane o przyjeździe grup.
 • W zakrystii są jeszcze dostępne dwudniowe bilety na Campus Misericordiae od 30 do 31 lipca. Posiadamy sektor D1 w niedalekiej odległości od ołtarza. Wszystkich chętnych zapraszamy po odbiór.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.