Ogłoszenia parafialne, 23.09.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 25. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 23.09.2018 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 15. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 16., Władysław Bąk, Podłęże, ul. Wielicka lewa strona, od ul. Kolejowej do p. Bąk
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w czwartek – wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera
  w piątek – wspomnienie św. Wacława, męczennika
  w sobotę – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała 10 570 zł na remont naszej świątyni. Bóg zapłać. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych.
 • W czwartek na Mszę świętą o godz. 15.00 zapraszamy członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału Rejonowego w Niepołomicach.
 • W niedzielę 7 października o godz. 16.00 uroczyste Nabożeństwo Różańcowe z procesją do pięciu ołtarzy, będziemy rozważać Tajemnice Radosne.
 • Od 1. do 31. października będzie odprawiane nabożeństwo różańcowe codziennie, włącznie z niedzielą, po Mszy świętej wieczornej. Dzieci otrzymają specjalne plansze różańcowe do wyklejania. Po nabożeństwach będą otrzymywać naklejki. Za odmówienie 5 dziesiątek Różańca bez przerwy można uzyskać odpust zupełny.
 • W kolejną niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 • W przyszłą niedzielę tj. 30 września zapraszamy na Mszę świętą o godz. 11.00 podczas której będziemy się modlić wspólnie z członkami Krakowskiego Stowarzyszenia Laryngektomowanych im. Ks. prof. Józefa Tischnera. Stowarzyszenie zrzesza i wspiera ludzi dotkniętych chorobą nowotworową krtani.