Ogłoszenia parafialne, 23.07.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 16. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 23.07.2017

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 15. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 16., Władysław Bąk, Podłęże, ul. Wielicka lewa strona, od ul. Kolejowej do p. Bąk
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy
  we wtorek – święto św. Jakuba, apostoła oraz św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących
  w środę – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP
  w sobotę – wspomnienie św. Marty
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji kościoła zebrała 15 090 zł na remont i modernizację naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
 • Dziś w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej Mszy św. zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących na święcenie samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele. Kierowcy, jak co roku otrzymają mały upominek. Panu Krzysztofowi Lebiestowi – naszemu organiście składamy serdecznie życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki jego patrona w dalszej pracy dla naszej wspólnoty.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.