Ogłoszenia parafialne, 23.02.2020 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VII. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 23.02.2020 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 31. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 33., P. Baryczka, Podłęże, ul. Grabska, od pani Urban do p. Bratiig, Podłęże, ul. Torowa, od p. Szewczyków do p. Kaletów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy – w środę – Środa Popielcowa
  • Dziś rozpoczynamy Nabożeństwo 40-godzinne poprzedzające Wielki Post. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja od godziny 15.00 do 17.00, a o godz. 17.00 Msza św. O prowadzenie Adoracji prosimy dziś Parafian z Podłęża; w poniedziałek (od 15.00-17.00) – Parafian z Zakrzowa oraz we wtorek (od 15.00-17.00) Parafian z Zakrzowca.
  • W środę – Środa Popielcowa, która rozpoczyna Okres Wielkiego Postu. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem: rano o godz. 7.00 i popołudniu o godz. 17.00 i 18.30. Przypominamy, że w Środę Popielcową obowiązuje post ścisły co do ilości i co do jakości. Trzy posiłki w ciągu dnia i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpoczynamy w najbliższy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 17.30.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Po nabożeństwie Msza święta.