Ogłoszenia parafialne, 22.10.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 29. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 22.10.2017

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 28. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 29., Grażyna Klima, Podłęże, ul. Wąska, lewa strona
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w sobotę – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, Panu Tadeuszowi Bednarczykowi, posługującemu nam w kościele, w dniu imienin życzymy Bożego błogosławieństwa i stałej opieki Królowej Polski, Św. Jana Pawła II i swojego patrona
  • Dziś przypada wspomnienie Św. Jana Pawła II, naszego patrona. W przyszłą sobotę 28. października o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta Odpustowa z związku ze wspomnieniem św. Jana Pawła II – naszego Patrona. Mszy św. przewodniczył będzie i słowo Boże wygłosi ks. apb Mieczysław Mokrzycki, Arcybiskup Metropolita Lwowski. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystościach, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwoneczkami, kandydatów do I Komunii Świętej i do bierzmowania, młodzież. Przed i po Mszy świętej w cenie 30 zł będzie można kupić książki księdza arcybiskupa, osobiście przez Niego podpisane. Ofiary ze sprzedaży zostaną przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne we Lwowie.
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji kościoła zebrała 13 580 zł na remont naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
  • W dalszym ciągu w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki.
  • Przypominamy, że do piątku 27. października można składać różańce na konkurs różańcowy.
  • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.