Ogłoszenia parafialne, 22.04.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 4. NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 22.04.2018 r. 

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 54. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 55., Danuta Buczek, Zakrzowiec, od p. Krystianów do p. Szefer
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:w poniedziałek – uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  w środę – święto św. Marka, Ewangelisty
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji kościoła zebrała 11 000 zł na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. modernizacji
 • W czwartek na godz. 18.30 zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej na spotkanie z fotografem.
 • W kolejną niedzielę na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, po Eucharystii spotkanie.
 • W czwartek 3 maja będziemy przeżywać odpust parafialny ku czci Najświętszej Maryi Panny oraz jubileusz 40-lecia erygowania naszej parafii. Sumę odpustową o godz. 17.00 odprawi ks. abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja. Wszystkich Parafian i Gości serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Ewa Garycka Sołtys Zakrzowa, zaprasza mieszkańców na coroczne zebranie wiejskie, które odbędzie się 28 kwietnia 2018 r. tj. w sobotę o godz. 16.00 w Domu Kultury w Zakrzowie. Tradycyjnie w zebraniu udział weźmie Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice Roman Ptak.